Spawalnictwo gazowo-elektryczne

Wyroby spawalnicze: spawalnictwo gazowo-elektryczne

Specjalistyczne usługi ORSTAL

Oprócz tego, że wykonujemy wyroby spawalnicze, na specjalne życzenie klienta zajmujemy się także spawaniem gazowo-elektrycznym. Potrzebujecie Państwo usług spawania, frezowania, gięcia blach? ORSTAL będzie w stanie pomóc. Co prawda na rynku jesteśmy bardziej znani jako producent kotłów C.O i producent dennic, jednak zakres naszych usług obejmuje także między innymi obróbkę mechaniczną (frezowanie, gięcie blach i usługi CNC) i wiele innych. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi świadczone przez osoby o odpowiednich kwalifikacjach i doświadczeniu zawodowym.

Spawanie – nie takie proste jak się wydaje

Odpowiednie wykonanie usług spawalniczych i produkcja wyrobów spawalniczych wymagają wysokiej jakości sprzętu. Bez wahania podejmujemy się zleceń związanych z frezowaniem czy gięciem blach. Mamy możliwość wykonywania spawania gazowego, a także spawania elektrycznego. Proponujemy także wykonywania usług metodami TIG, MIG i MAG. Wszystko zależy od tego, z jakim typem stali się do nas Państwo zgłosicie. Dzięki dużej wiedzy specjalistycznej dopasujemy metodę spawania do materiałów i zapewnimy szeroki wachlarz usług: frezowania, gięcia blach, usług CNC.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty, a także do kontaktu z przedstawicielem. Odpowie on na wszelkie pytania dotyczące naszej działalności – zarówno usług i wyrobów spawalniczych, jak i dystrybuowanych kotłów C.O.