Toczenie i frezowanie na maszynach CNC

Usługi CNC i inne formy obróbki mechanicznej

Obróbka mechaniczna ORSTAL

ORSTAL, znany producent kotłów C.O., wkładów kominkowych i między innymi krążków na dna stalowe, świadczy także kompleksowe usługi w zakresie obróbki mechanicznej. Wykonujemy na przykład zlecenia toczenia i frezowania elementów stalowych. Posiadamy specjalnie przygotowane do tego celu maszyny. Jesteśmy przygotowani nawet na najbardziej wymagające wyzwania. Nasi wykształceni i doświadczeni pracownicy mieli okazję wykonywać zlecenia między innymi usług CNC.

Obróbka mechaniczna

Obróbka mechaniczna to ogólna nazwa działania na zewnętrzną stronę obrabianego materiału. Jej celem jest albo podzielenie danego materiału albo jego zmiana przez wywarcie nacisku mechanicznego. Usługi CNC i cięcia blach to tylko przykłady wykonywanych przez nas zadań. Oferujemy Państwu między innymi toczenie elementów na tokarkach numerycznych (z dokładnością do 0,001mm), frezowanie przedmiotów (o gabarytach 600x100x7000) na frezarkach umożliwiających świadczenie usług CNC, a także na przykład toczenie elementów o średnicy nawet do 900 i długości 6000mm.

Ponadto, świadczymy usługi tłoczenia na prasach nacisku nawet do 1000 Mg i cięcie blach o grubości 200mm i szerokości do 2m. Wykonamy także prace przy użyciu palnika gazowego. Wycinanie nim blach o grubości do 200mm oraz cięcie plazmą materiałów o grubości 50mm nie będzie stanowić dla nas problemu. Do wykonywania wszystkich zleceń podchodzimy tak samo profesjonalnie.

Warto podkreślić, że świadczymy także szereg innych usług. By uzyskać produkty proponowane w sprzedaży, zajmujemy się nie tylko obróbką mechaniczną, ale także wyrobów spawalniczych.