Usługi CNC i inne formy obróbki mechanicznej

Obróbka mechaniczna ORSTAL

ORSTAL, znany producent kotłów C.O., wkładów kominkowych i krążków na dna stalowe, świadczy także kompleksowe usługi w zakresie obróbki mechanicznej. Wykonujemy kompleksowe usługi CNC, w tym na przykład zlecenia toczenia i frezowania elementów stalowych. Mamy specjalnie przygotowane do tego celu maszyny. Jesteśmy przygotowani nawet na najbardziej wymagające wyzwania dotyczące tłoczenia na prasach. W codziennej pracy korzystamy z różnych technik. Nasi wykształceni i doświadczeni pracownicy mieli okazję wykonywać zlecenia między innymi usług CNC.

Obróbka mechaniczna

Obróbka mechaniczna to ogólna nazwa działania na zewnętrzną stronę obrabianego materiału. Jej celem jest albo podzielenie danego materiału, albo jego zmiana przez wywarcie nacisku mechanicznego. Usługi CNC i cięcia blach to tylko przykłady wykonywanych przez nas zadań. Oferujemy Państwu również między innymi:

  • toczenie elementów na tokarkach numerycznych (z dokładnością do 0,001 mm),
  • frezowanie przedmiotów (o gabarytach 600x100x7000) na frezarkach umożliwiających świadczenie usług CNC,
  • toczenie elementów o średnicy nawet do 900 i długości 6000 mm.

Ponadto świadczymy usługi tłoczenia na prasach nacisku nawet do 1000 Mg i cięcie blach o grubości 200 mm i szerokości do 2 m. Wykonamy także prace przy użyciu palnika gazowego. Wycinanie nim blach o grubości do 200 mm oraz cięcie plazmą materiałów o grubości 50 mm nie będzie stanowić dla nas problemu. Do realizacji wszystkich usług CNC podchodzimy tak samo profesjonalnie.

Warto podkreślić, że oprócz tłoczenia na prasach świadczymy także szereg innych usług. Aby uzyskać produkty proponowane w sprzedaży, zajmujemy się nie tylko usługami CNC, ale także produkujemy wysokiej jakości wyroby spawalnicze. Serdecznie zachęcamy do współpracy!