Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym

Sprawdzona jakość ORSTAL

ORSTAL to uznana na rynku firma, która zajmuje się między innymi produkcją wkładów kominkowych. Mimo tego, że w branży jesteśmy znani przede wszystkim jako producent kotłów C.O. i producent dennic stalowych, nasze wkłady kominkowe cieszą się dużym uznaniem wśród klientów. To sprawdzony, solidny produkt z gwarancją użytkowania go przez lata. Obecna technologia daje możliwość dostosowania designu wkładu kominkowego do pomieszczenia, w którym będzie się znajdować, lub całego domu. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas możliwości usatysfakcjonują każdą osobę szukającą odpowiednich wkładów kominkowych do mieszkania.

Najważniejszy element kominka

Wkłady kominkowe to ta część kominków, w których pali się ogień i które nierzadko znajdują się w centralnej części Państwa domu. To przed nim najczęściej siadają w zimowe popołudnia członkowie rodziny. Dlatego też warto się zastanowić i dokonać słusznego wyboru. Dostępność wkładów kominkowych jest spora, a chodzi o to, żeby wybrany model spełniał określone wymagania. Warto zadać sobie kilka pytań, które pomogą dobrać optymalny model. Jedną z ważnych kwestii jest określenie, jaki czas utrzymywania żaru jest potrzebny. Wkłady kominkowe mogą być dekoracyjne, mogą utrzymywać żar przez czas krótszy niż 10 godzin i powyżej 10 godzin. Dodatkowo, wybierając wkłady kominkowe, oprócz walorów estetycznych warto sprawdzić parametry techniczne:

  • sprawność wkładów kasety,
  • temperaturę spalin,
  • średnie zużycie drewna w czasie palenia,
  • moc kominka.

Jeżeli weźmiecie Państwo pod uwagę każdy z tych czynników, wybór odpowiedniego wkładu kominkowego będzie już tylko formalnością.