Wyroby ślusarko – spawalnicze

Wyroby spawalnicze i ślusarskie

Części maszyn oraz konstrukcje stalowe

Staramy się, aby nasi klienci kojarzyli ORSTAL nie tylko jako producenta kotłów C.O. i producenta dennic, ale także z produkcji najwyższej jakości wyrobów spawalniczych. Odpowiednia jakość wykonywanych części maszyn, urządzeń oraz konstrukcji stalowych zapewnia nam kolejnych zleceniodawców. Zgłaszają się do nas nie tyle klienci indywidualni, co osoby zarządzające wydziałami produkcyjnymi hut i wykonujące remonty kapitalne. Gwarantujemy Państwu fachową opiekę ze strony profesjonalistów, którzy doskonale znają się na wykonywanych zadaniach, a tworzone przez nich wyroby spawalnicze będą służyć Państwu przez lata.

Metody spawania

Wyroby spawalnicze produkujemy różnymi metodami. Przy tworzeniu konstrukcji stalowych należy się zastanowić, czy lepszym rozwiązaniem będzie spawanie elektrodą topliwą w osłonie gazów obojętnych (tak zwana metoda MIG) czy jednak w osłonie takich gazów jak dwutlenek węgla czy argonu, które zaliczane są do tzw. gazów osłonowych aktywnych (metoda MAG). ORSTAL zajmuje się także spawaniem metodą elektrodą otuloną (znane pod nazwą spawania MMA). Zastosowana metoda spawania powinna być dopasowana do danego wyrobu spawalniczego.  Na przykład metody MIG i MAG to gwarancja dobrej jakości spoin, dużej wydajności i spawanie elementów o szerokim zakresie grubości. Gwarantujemy Państwu profesjonalne wykonanie wielu typów konstrukcji stalowych. Skontaktuj się z nami, przedstaw swoje potrzeby, a nasi specjaliści postarają się, aby produkowane wyroby spawalnicze zadowoliły Państwa gusta.

Pragniemy podkreślić, że ORSTAL zajmuje się także między innymi obróbką mechaniczną, w tym na przykład frezowaniem i świadczeniem usług cięcia blach.