Wyroby spawalnicze i ślusarskie

Części maszyn oraz konstrukcje stalowe

Staramy się, aby nasi klienci kojarzyli ORSTAL nie tylko jako producenta kotłów C.O. i producenta dennic, ale także z produkcji najwyższej jakości wyrobów spawalniczych. Odpowiednia jakość wykonywanych części maszyn, urządzeń oraz konstrukcji stalowych zapewnia nam kolejnych zleceniodawców. Wyroby spawalnicze zamawiają u nas nie tyle klienci indywidualni, ale także osoby zarządzające wydziałami produkcyjnymi hut i wykonujące remonty kapitalne. Gwarantujemy Państwu opiekę ze strony profesjonalistów, którzy doskonale znają się na wykonywanych zadaniach. Tworzone przez nich wyroby spawalnicze, podobnie jak wkłady kominkowe będą służyć Państwu przez lata. Serdecznie zachęcamy do nawiązania współpracy z ORSTAL.

Metody spawania – MIG, MAG, MMA

Wyroby spawalnicze produkujemy różnymi metodami. Przy tworzeniu konstrukcji stalowych należy się zastanowić, czy lepszym rozwiązaniem będzie spawanie elektrodą topliwą w osłonie gazów obojętnych (tak zwana metoda MIG), czy jednak w osłonie takich gazów jak dwutlenek węgla czy argon, które zaliczane są do tzw. gazów osłonowych aktywnych (metoda MAG). ORSTAL zajmuje się także spawaniem metodą elektrodą otuloną (znane pod nazwą spawania MMA). Zastosowana metoda spawania powinna być dopasowana do danego wyrobu spawalniczego.  Na przykład metody MIG i MAG to gwarancja dobrej jakości spoin, dużej wydajności i spawanie elementów o szerokim zakresie grubości. Gwarantujemy Państwu profesjonalne wykonanie wielu typów konstrukcji stalowych i pojedynczych wyrobów spawalniczych. Zapraszamy do kontaktu z nami. Na podstawie przedstawionych potrzeb i oczekiwań nasi specjaliści doradzą wyroby spawalnicze, które wpiszą się w Państwa gusta.

Pragniemy podkreślić, że ORSTAL zajmuje się także między innymi obróbką mechaniczną, w tym na przykład frezowaniem i świadczeniem usług cięcia blach.