Zakres działalności producenta wyrobów spawalniczych

Wyroby spawalnicze to część naszej oferty. Warto podkreślić, że usługi, które Państwo u nas zamówicie, realizujemy od etapu projektowania. Grupa doświadczonych w tym zakresie pracowników pomoże stworzyć projekt takich kotłów C.O. czy konstrukcji stalowych, które idealnie będą pasować do użytkowanego przez Państwa pomieszczenia.

Wśród klientów zyskaliśmy uznanie jako producent kotłów C.O. i producent dennic. Oprócz nich w sprzedaży mamy także dna stalowe, krążki stalowe na te dna oraz liczne wybory spawalnicze. Oferujemy także szeroki zakres specjalistycznych usług: cięcie blach (zarówno cięcie plazmą, jak i cięcie laserem), a także obróbkę mechaniczną innego typu (w tym tłoczenie na prasach oraz frezowanie (usługi CNC)). Wszystkie wyroby spawalnicze spełniają restrykcyjne normy i w pełni odpowiadają potrzebom zamawiających je osób.

Firma ORSTAL oferuje szeroką gamę usług i wysoki poziom ich wykonania. Gwarantujemy profesjonalne podejście zarówno do klienta indywidualnego, jak i do firm oraz instytucji. Wyroby spawalnicze i usługi producenta kotłów C.O. to gwarancja solidności i długoletniego użytkowania.