Zakres działalności

Zakres działalności producenta dennic i krążków stalowych

Wyroby spawalnicze to nie koniec naszej propozycji

ORSTAL to dobrze znane na rynku przedsiębiorstwo. Wśród klientów zyskaliśmy uznanie jako producent kotłów C.O. i producent dennic. Warto podkreślić, że to tylko mała część naszej rozbudowanej oferty. Świadczone usługi zaczynają się bowiem już na etapie projektowania. Grupa doświadczonych w tym zakresie pracowników pomoże stworzyć projekt takich kotłów CO czy konstrukcji stalowych, które idealnie będą pasować do użytkowanego przez Was pomieszczenia.

W zakresie oferty sprzedaży posiadamy nie tylko wspomniane już kotły CO, ale także dna stalowe, krążki stalowe na te dna oraz liczne wybory spawalnicze. Oferujemy także szeroki zakres specjalistycznych usług: cięcie blach (zarówno cięcie plazmą, jak i cięcie laserem), a także obróbkę mechaniczną innego typu (w tym tłoczenie na prasach oraz frezowanie (usługi CNC)).

Firma ORSTAL oferuje szeroką gamę usług i wysoki poziom ich wykonania. Gwarantujemy profesjonalne podejście zarówno do klienta indywidualnego, jak i do przedstawiciela firmy lub instytucji. Artykuły i usługi producenta kotłów C.O. to gwarancja solidności i długoletniego użytkowania.